Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Варна, Възраждане 3
Пчелина
134 990 €
264 017.49 лв.

(2 411 €, 4 715.51 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 16:23 на 16 април, 2026 год.
Обявата е посетена 722 пъти.
Площ:
56 m2
Етаж:
2-ри от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2025 г.

Описание на имота:

Алфа Агенти недвижими имоти Варна предлага:
АКТ 16 !!!

НАПЪЛНО ОБЗАВЕДЕН !!!

ГОТОВ ЗА НАНАСЯНЕ !!!

ПОДХОДЯЩ ЗА КРЕДИТИРАНЕ !!!

ИДЕАЛЕН ЗА ИНВЕСТИЦИЯ !!!

ПАНОРАМА КЪМ ЕЗЕРОТО !!!

ОГЛЕДИ С КЛЮЧ !!!

За повече информация: Светослав Маринов 0896 346929.

АЛФА АГЕНТИ посрещаме КЛИЕНТИ, изпращаме ПРИЯТЕЛИ!

За контакт:
0896 346929
Брокер:
Светослав Маринов
0896 34 69 29
Офис: гр. Варна, пл. Отец Паисий 11
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
АЛФА АГЕНТИ
052/60 40 71
АЛФА  АГЕНТИ  logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2013 г.
alfabulgaria.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, пл. Отец Паисий 11
http://www.alfaagenti.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Варна, Възраждане 3
Пчелина
Обява: 1b177634583556612

134 990 €
264 017.49 лв.
(2 411 €, 4 715.51 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Възраждане 3, Пчелина

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност